Volám sa Martina a som bytosť, ktorá miluje svet rozprávok a fantázie plnej víl či škriatkov. Páči sa mi zhmotňovať moje myšlienky a preto som pred necelými troma rokmi založila značku Eternal flowers, ktorá je o výrobe obrovských a večných – nikdy nevädnúcich kvetoch. Prinášam vám reálnu fantáziu v podobe jedinečných nadrozmerných výzdob na eventy, svadby, fotenia i bytových dekorácií.

Vstúpte do môjho rozprávkového sveta v dnešnej realite

Kvety tvorím predovšetkým na želanie podľa vašich prianí do interiéru i exteriéru. Fantázii medze nekladiem a s radosťou vyrábam všetky druhy a veľkosti kvetov z rôznych materiálov v širokej palete farieb. Každý kúsok z mojej dielne je originál, ktorý bol mnou vymyslený, navrhnutý, ručne vystrihnutý, vytvarovaný, dofarbený a skonštruovaný do požadovaného tvaru, aby nadobudol svoj realistický dizajn.
Výroba nadrozmerných kvetov je mnohokrát zdĺhavý a náročný proces, do ktorého vkladám moju dušu, energiu, lásku k tvorbe a vždy je pre mňa veľkým potešením, keď vám môžem priniesť niečo nové, neokukané a fascinujúce.

Pripravené mám pre vás rôzne kolekcie obrovských kvetov a dekorácií na prenájom na všetky druhy eventov a spoločenských podujatí pre malých i veľkých. Vykúzlia čarovnú atmosféru, dokonale doplnia priestor a vytvoria príťažlivé miesto na fotenie.
Taktiež rada zdobím vaše domáce i pracovné priestory kvetinovými dekoráciami, ktoré inde nekúpite. V interiéri vám rozžiaria každý tmavý kút a čo je veľkou výhodou, nepotrebujú žiadnu starostlivosť. Keďže sa jedná o kvety pre vás na mieru, aj cena je na mieru, ktorá závisí od druhu kvetu, veľkosti, počtu listov, pukov,…

Pre fotografov, reklamné a filmárske účely vyrábam zaujímavé nadrozmerné rekvizity

A darčeky? Nad nimi si často krát lámeme hlavu, čo vymyslieť. V súčasnosti majú ľudia všetko a preto treba hľadať niečo originálne. Moje oberkvety sú minimálne pre každú ženu tým jedinečným darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári, zohreje srdce a poteší oči vždy, keď sa doma naň pozrie.